نقش سئو در کسب درآمد از اینترنت

آیا سئو باعث فروش بیشتر میشود !!؟

 

این روزها در میان کسب و کارهای اینترنتی بهینه سازی سایت بسیار داغ است و همه سعی می کنند که صفحه اول موتورهای جستجو به خصوص گوگل را از آن خود کنند تا بتوانند به کاربران و مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنند و بازار کسب و کار خود را رونق بخشند .

 

نقش سئو در فروش اینترنتی و افزایش درآمد

برای موفقیت در هر کسب و کاری شما نیاز به انجام تبلیغات و بازاریابی خواهید داشت تا توسط خریداران دیده شوید، این مورد در اینترنت نیز مصداق دارد و باید عملیات بازاریابی اینترنتی انجام دهید.

 

یکی از این روش های بازاریابی اینترنتی همان سئو می باشد، طبق آمارهای منتشر شده حدود 80 درصد کاربران توسط موتورهای جستجو به وب سایت ها هدایت می شوند و طبق همین آمار روزانه بیش از 3 میلیارد عبارت در گوگل جستجو می شود، بنابراین بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو بسیار مهم است.

 بیشتر کاربران قبل از خرید کردن محصول یا خدمات مورد نیاز خود ابتدا در موتورهای جستجو شروع به سرچ کردن می کنند. و بیش از 50 درصد آنها همیشه محصول یا خدمات خود را از همین راه تهیه و خریداری می کنند، کاربرانی که از طریق موتورهای جستجو وارد وب سایت شما می شوند دقیقا همان خریدارن هدف می باشند.

احتمال اینکه این کاربران تبدیل به خریداران و مشتریان وب سایت شما شوند بسیار زیاد می باشد، همچنین این امر باعث خواهد شد تا میزان سود و سرمایه شما افزایش پیدا کند.

 

برای مثال امروز شما می خواهید یک گوشی موبایل بخرید، حتما برای اینکه اطلاعات بیشتری به دست بیاوردید ابتدا در موتورهای جستجو مانند گوگل شروع به جستوجو خواهید کرد، سایت هایی که بر روی سئو خود کار کرده اند حتما در لیست جستجو های شما قرار می گیرند.

شما در این سایت ها گوشی های مختلف را می بینید و مورد بررسی قرار می دهید ، اگر شما گوشی مناسب خود را پیدا کنید و به اطلاعات کافی و دقیق درباره گوشی مورد نظر دست پیدا کنید و همچنین سایت مورد نظر نکات بازاریابی را به درستی در سایت خود پیاده سازی کرده باشد به احتمال 80 درصد آن کالا را تهیه خواهید کرد.

 

از اینکه نظرات خویش را با ما و دیگران به اشتراک می گذارید سپاسگزاریم.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. .